depilacja ipl

Czy depilacja IPL w domu ma sens? Depilator Philips Lumea Advanced

Cześć!

Gładka skóra bez zbędnego owłosienia jest marzeniem wielu kobiet. Jeżeli i ty chciałbyś taką mieć, a nie masz ochoty pójść do kosmetyczki, to depilację możesz zrobić w domu. I to trwałą, dzięki której nie odrośnie żaden włosek. Użyj depilatora IPL Philips Lumea Advanced i ciesz się gładkim ciałem.

Jaki sprzęt wybrać?

Nie ma potrzeby inwestowania w drogie urządzenia. Przecież nie otwierasz salonu piękności; chcesz tylko usunąć włoski z wybranych części ciała. Ja używałam depilatora IPL Philips Lumea Advanced. Urządzenie do usuwania włosków wykorzystuje świetlne impulsy, jest przeznaczone do depilacji twarzy i ciała, ma kilka fajnych funkcji i bajerów. Wybierając sprzęt, weź także pod uwagę to, czy urządzenie jest poręczne i bezpieczne w stosowaniu, jaką ma moc i jakie efekty zapewnia.

Jak depilować się w domu?

Jeżeli nie masz doświadczenia w stosowaniu takiego sprzętu kosmetycznego, zachowaj ostrożność. Uważaj, by nie podrażnić skóry, nie potraktować ciała światłem w dwóch tych samych miejscach lub ustawić zbyt wysoką dawkę impulsu świetlnego. Marka Philips zaleca, żeby pierwsze zabiegi wykonywać co dwa tygodnie, a kolejne co miesiąc lub dwa. Depilacja jednej części ciała trwa kilka minut, ale przy 30-minutowej pracy urządzenie nagrzewa się i trzeba zrobić krótką przerwę. Pomiędzy jednym a drugim błyskiem trzeba zrobić 3,5 sekundy przerwy.

Bajery Philips Lumea Advanced

Depilator Philips Lumea Advanced jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Niestety nie działa na rudy, jasny blond, siwy i biały kolor włosów. Nie da też żadnych efektów na ciemnej skórze. Może być natomiast używany do usuwania owłosienia z każdej części ciała i twarzy. Ma duże okienko przyspieszające zabieg i precyzyjną nasadkę. Intensywność światła można ustawiać na pięć sposobów. Philips Lumea Advanced ma wbudowany filtr UV i czujnik odcienia skóry. Do domowego usuwania włosków jest w sam raz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.