perfumy chloe nomade

Perfumy dla wędrowniczki: Chloe Nomade. Co wspólnego ma z nimi damska torebka?

Cześć!

Marka Chloe przygotowała dla kobiet, które lubią podróżować i odkrywać tajemnice, specjalne perfumy. To Chloe Nomade, z kwiatowo-szyprowymi nutami, zamknięte w eleganckim flakoniku. Czy razem z nimi przemierzysz świat i staniesz się poszukiwaczką przygód?

Czy perfumy Chloe Nomade są dla ciebie?

Według marki w Chloe Nomade kryje się duch przygód i bodziec do odkrywania tego, co znajduje się za horyzontami. Perfumy od Chloe przeznaczone są dla kobiet, które nie boją się nowości, są ciekawskie świata i przygód, nieustanie poszukują nowych rozwiązań i dobrze czują się w obliczu nowych wyzwań. Jeśli jesteś jedną z nich, to Chloe Nomade są w sam raz dla ciebie.

Jak pachną i wyglądają perfumy Chloe Nomade?

Flakonik perfum przypomina… damską torebkę Drew marki Chloe. Ma półokrągły kształt, jasnoróżowy kolor, wstążeczkę w tym samym kolorze i złotą zakrętkę. W ofercie znajdują się trzy flakoniki o pojemności 30 ml, 50ml i 75 ml. W środku znajduje się aromatyczny płyn. Wyczujemy z nim frezję (nutę głowy), mirabelkę (nutę serca) i dębowy mech (nutę bazową). Całość prezentuje się naprawdę genialnie, a subtelny i tajemniczy zapach przywodzi na myśl odległe i niezmierzone krainy, które czekają na twoje odkrycie.

Jak stosować Chloe Nomade?

Rób to tak, jak inne perfumy. Spryskaj nimi te części ciała, pod którymi wyczuwasz puls. Dzięki takiej aplikacji zapach utrzyma się bardzo długo. Perfumy Chloe Nomade zaaplikuj za uszami, na szyi i nadgarstkach, w zgięciach kolan i łokci, na biuście. Równie dobrze perfumy możesz nanieść na włosy i ubranie. Uważaj tylko, by nie przesuszyć pasemek i nie zniszczyć materiału.

Jesteście gotowe na nową przygodę z Chloe Nomade?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.